TV — 24 Ağustos 2011
Ricky Gervais’den Yeni Dizi: Life’s Too Short

Ricky Gervais’in televizyon dünyasının dahilerinden olduğundan bahsetmemize gerek yok sanırım. Sonbaharda ise bu dehasını BBC 2 ekranlarına gelecek “Life’s Too Short” (Hayat Çok Kısa) ile tekrar kanıtlayacak gibi gözüküyor.

“The Office”,  “The Ricky Gervais Show” ve “Extras”daki takım arkadaşı Stephen Merchant ile beraber yazar ve yönetmen koltuğunda oturacak (bazen de konuk oyuncu olarak karşımıza çıkacak) Ricky Gervais, “Life’s Too Short” da show dünyasındaki bir cücenin etrafındaki olayları bize nasıl anlatacak, merakla bekliyoruz.

Malum cüceyi ise  Harry Potter’dan tanıyacağınız (aslında tanımanız pek de mümkün değil çünkü kendisi Proffesor Flitwick ve Gringotts cini Griphook’a yalnızca sesini veriyor) Warwick Davis canlandırıyor. Dizi, Bay Davis’in kendi hayatının kurgusal versiyonunda geçiyor ve kariyerini ve hayatını yeniden yola sokmak isteyen cüce bir aktörün başına gelen olaylardan bahsediyor. 

Ricky Gervais ise diziyi “Extras”, “Curb Your Enthusiasm” ve “One Foot in the Grave” in karışımının “cüceli hali” olarak tanımlıyor. (“One Foot in the Grave” i pek tanımayanlarınız için bakın Wikipedia’da şöyle anlatılmış.)

Ancak, tüm bunların yanında dizinin en çok dikkat çekecek yanlarından birinin konuk oyuncuları olacağı şimdiden belli. Şu ana kadar teyid edilen konuk oyuncular Johnny Depp, Steve Carell, Sting, Helena Bonhem Carter ve Liam Neeson. (Evet, gerçekten!!!)

BBC 2′de Kasım 2011′de ekrana gelmesi beklenen dizinin Amerika için 2012 yayın haklarını HBO almış durumda. Türkiye’de ne zaman izleriz ya da biz sabredip bekleyebilir miyiz bilmiyorum!

Resimler: imdb.com

Yorum Yap

Bİr de bunlar var

Paylaşmak Güzeldİr

About Author

Bir Cevap Yazın

Get Adobe Flash playerPlugin by wpburn.com wordpress themes