ödüller TV — 19 Eylül 2011
Emmy 2011′in Ardından Kazananlardan Başka Konuşulan Her Şey

Her sene olduğu gibi bu sene de, Emmy’lerin ardından konuşulanlar yalnızca  kazananlar değildi.  Törende olanları izlemeyenlere göstermek,  izleyenlere de hiç unutturmamak için törenin en çok konuşulan anlarını aşağıda derledik:

Açılış Performansı:

Ödül Töreni sunucuları için törenin açılışında yapılan performans, kendilerini göstermeleri için en önemli an. Bu seneki törende Jane Lynch, ayakta alkışlanmasını sağlayan aşağıdaki performansa imza attı.

Emmytones:

Tören esnasında atılan tweetler,  genel olarak Emmytones’un Emmy tarihindeki en kötü fikirlerden biri olduğu yönündeydi. Zachary Levi (Chuck), Cobie Smulders (How I Met Your Mother), Taraji P. Henson (Person of Interest), Kate Flannery (The Office), Wilmer Valderrama (That 70′s Show) ve Joel Mchale (Community) ‘den oluşan Emmytones, gece boyunca Komedi, Drama, Realite ve Mini Dizi- Televizyon Filmleri kategorilerini müzikal olarak seyircilere sundular. Orjinallikten uzak olan bir fikir olmasına rağmen eğlenceli bir ekipti.

Charlie Sheen:

Geçtiğimiz aylarda gündemimizi fazlasıyla meşgul eden Charlie Sheen’in son günlerdeki iyi çocuk tavırları tam dikkatimizi çekmeye başlamışken, kendisini (ve berbat favorilerini) süt dökmüş kedi kıvamında Emmy’lerde görünce iflah olmaz alkolik ve porno kralı Charlie Sheen’in  biraz da olsa uslanmaya başladığına inanmaya başladık.

En İyi Komedi Erkek Oyuncusu Ödülünü sunmak için sahneye çıkarken büyük alkış toplayan Charlie Sheen, konuşmasına “Eski kategorim olan En İyi Komedi Erkek Oyuncu Ödülünü sunmadan önce Two and A Half Men ekibine buradan bir şeyler söylemek istiyorum ” diyerek başladı. Aradaki büyük sessizlik uzadıkça herkes ne diyeceğini merakla beklerken kendisinden görmeyi unuttuğumuz bir “şeker”likle kalbinin en derinlerinden diziye yeni sezonda başarılar diledi ve ödülü kazanan Jim Parsons’ı açıkladı.  Charlie Sheen’in azılı düşmanı Chuck Lorre’un yapımcılığını üstlendiği diğer bir dizi olan The Big Bang Theory’nin yıldızı olan Parsons’ın ödülü aldığındaki tepkisi ise bayaa komikti.

 

En İyi Komedi Kadın Oyuncu Ödülünün Açıklanması:

Rob Lowe ve Sofia Vergera sahnedeydi. İlk aday olan Amy Poehler’ın adı okundu ve olaylar gelişti…

 

The Lonely Island’ın Müzikal Performansı:

The Lonely Island, Saturday Night Live’ın televizyon dünyasına kattığı acayip komik bir komedi-müzik grubu. Emmy’lerde de Michael Bolton, Akon, Maya Rudolph, Ed Helms, John Stamos’un da yardımıyla sevilen şarkılarından yaptıkları potpori ile, gecenin bizce en komik performansına imza attılar.

Yorum Yap

Bİr de bunlar var

Paylaşmak Güzeldİr

About Author

Bir Cevap Yazın

Get Adobe Flash playerPlugin by wpburn.com wordpress themes