internet ödüller — 18 Eylül 2011
Emmy’leri İnternette Nasıl Takip Edebilirsiniz?

Televizyonun en büyük gecesinde Emmy’ler sahiplerini bulurken bizler de cnbc-e (simultane çeviriye) ve e2 (orjinal sesiyle) sayesinde ödül törenini gece 3.00′dan itibaren izleyebiliyor olacağız. (Tabi, eğer kırmızı halıyı da kaçırmak istemezseniz saat 2′de televizyonun karşısına geçebilirsiniz! Kırmızı halıyı cnbc-e’den izleyebiliyor olacağınız gibi, Digitürk sahibi iseniz 112. kanaldan yayın yapan E Entertainment kanalından da izleyebilirsiniz)

Eğer televizyondan izlemek yetmiyor ve yorumları, dedikoduları duymak için sabahı beklemek için sabrınız olmadığını düşünüyorsanız internet siteleri ve sosyal medyada Emmy’lerle ilgili herşeyden haberdar olmak için şunları bir yerlere not edin!

1. Twitter:

Emmy’ler hakkında yazarken törenin resmi hashtag i #Emmys  i kullanabilirsiniz. Törenin resmi sayfası ise @PrimetimeEmmys . Takip etmeyi unutmayın. Törene saatler kala hazırlıkların ne durumda olduğunu da merak ederseniz yeni fotoğraflar eklenmiş bile! Yapımcılara söyleyeceğiniz bir çift söz  olursa da mention etmeyi unutmayın.

Törenin sunucusu Jane Lynch’i ise @janemarielynch den takip edebilirsiniz.

2. Facebook

Eğer isterseniz Emmy’leri resmi facebook sayfasından da takip edebilirsiniz.

facebook.com/primetimeemmys  adresinden “Like” ederek takip etmeye başlayacağınız sayfada kazanan tahminleri anketi, videolar,fotoğraflar, haberler ve web cast ler için de bölümler bulunuyor.

3. Sahne arkasını canlı izleyin

Şurada tahminlerini yaptığımız kazananlar kazandıklarında ve sahne arkasına gittiklerinde neler mi yapıyor? Peki ya Jane Lynch, hiç Glee çocuklarından birine sataşıyor mu? Yoksa sahme arkası hiç tahmin etmediğimiz gibi hot tub, şampanya ve striptizci kızlarla mı dolu?

Eğer tüm bunları merak ediyorsanız şuraya gidip sahne arkasını canlı izleyebilirsiniz!

4. Dedikoduları ve kim ne giymiş, ne yorum yapılmış takip edin!

Eğer sizin için de ödül törenleri sunucunun açılış monologu ile değil de kırmızı halıya ayak basan ilk ünlüyle başlıyorsa People.com ve  E! Online sitelerine tören boyunca göz atmakta fayda var!

5. I Phone Uygulaması

I Phone’da Emmys uygulaması ile Emmy’lerle ilgili haberleri takip edebilir, video clipler izleyebilir, kim ne giymiş görebilir,  geçmişten bugüne tüm aday ve kazananların bilgisine ulaşabilirsiniz.

Yorum Yap

Bİr de bunlar var

Paylaşmak Güzeldİr

About Author

Bir Cevap Yazın

Get Adobe Flash playerPlugin by wpburn.com wordpress themes