TV — 28 Ekim 2011
Cougar Town’da Scrubs Buluşması

Scrubs’ı özlediyseniz bu habere çok sevineceksiniz.  2012’nin başında 3. sezonuyla ekrana dönecek Cougar Town’da Scrubs’ın en sevdiğimiz karakterleri de çeşitli rollerde yer alıyor olacak.

Sarah Chalke’ın Bobby’nin sevgilisi rolünde Cougar Town’a geleceğinin duyrulmasının ardından şimdi de Zach Braff (J.D) ve Robert Maschio (Todd) kesinleşti. (Zach Braff daha önce dizinin 2. Sezonunda sesiyle yer almıştı) Ancak bu ikilinin rolleriyle ilgili kesinleşen pek bir şey yok.

Heyecanla bekliyoruz.

Bill Lawrence’ın yarattığı  iki dizinin kardeşliği aslında yeni değil.  Cougar Town’da Ellie olarak izlediğimiz Christa Miller’ı Scrubs’tan Jordan olarak tanıyoruz. Ayrıca Cougar Town’ın 2. sezonunda Jules’un babası olarak görünen Ken Jenkins ( Scrubs’taki adıyla Bob Kelso) ile Scrubs’taki karakterinin devamı olarak her şarkıyı mutsuz hale getirebilen bir müzisyene dönüşen Sam Lloyd (Ted Buckland) da 3. Sezonda Cougar Town ‘a geri dönüyorlar. Ayrıca Courtney Cox da Cougar Town başlamadan önce bir dönem Scrubs’da korkunç baş hekim olarak yer almıştı.

    

Turk, Perry ve Carla’yı da Cougar Town’ da görürsek ekip tamamlanmış oluyor.

Bill Lawrence’ın yapımcılığını yaptığı dizilerdeki oyuncuları başka dizilerde gösterme merakı bununla sınırlı değil. Geçtiğimiz günlerde 2012 başına kadar ekrana gelmeyecek Cougar Town’ın oyuncuları “yüzlerinin unutulmaması “ için Grey’s Anatomy, Castle, Private Practice ve The Middle dizilerinde arka planda belli belirsiz göründüler. Farketmemiş olanlar şuradaki linkten faydalanabilir.

Yorum Yap

Etiketler:,

Bİr de bunlar var

Paylaşmak Güzeldİr

About Author

Bir Cevap Yazın

Get Adobe Flash playerPlugin by wpburn.com wordpress themes