internet — 31 Ekim 2011
Zach Galifianakis’in Talk Show’u: Betweeen Two Ferns

The Hangover’ın tartışmasız en eğlenceli karakterlerinden birini canlandıran Zach Galifianakis, absurd komedi tarzını funnyordie.com da yayınlanan “Between Two Ferns” isimli talk show’una da  yansıtıyor.

Daha önce izlememiş olanlar için kısaca anlatalım: Zach Galifianakis konuklarını showun isminden de anlaşılacağı gibi 2 saksı bitkisinin arasında ağırlıyor ve konuklarına saçma, uygunsuz, rahatsız edici ve bazen de aşağılayıcı sorular soruyor. (Tabi bu durumun, konukların kendisine fiziksel şiddet uygulaması veya stüdyoyu terk etmesi gibi sonuçlar ortaya çıkardığı da oluyor.)

2008 yılının Ocak ayından Mayıs 2011’e kadar rastgele zamanlarda  yayınlanan 13 bölümün konukları, Michael Cera, Jimmy Kimmel, Jon Hamm, Natalie Portman, Bradley Cooper, Charlize Theron, Conan O’Brien & Andy Richter, Ben Stiller, Steve Carell, Sean Penn, Bruce Willis, Tila Tequila & Jenniffer Aniston ve Will Ferrell.

Her bölümünü şurada bulabileceğiniz Between Two Ferns’in, bizim en sevdiğimiz 3 bölümünü aşağıda sizinle paylaşıyoruz. Eğer sevdiğiniz ünlüleri yakından tanımak istiyorsanız ama yapmacık talk show konseptinden nefret ediyorsanız Zach Galifianakis’in tarzını çok seveceksinizdir:

Natalie Portman

Tila Tequila & Jennifer Aniston

Conan O’Brien & Andy Richter

Yorum Yap

Bİr de bunlar var

Paylaşmak Güzeldİr

About Author

Bir Cevap Yazın

Get Adobe Flash playerPlugin by wpburn.com wordpress themes