TV — 09 Kasım 2011
Two and A Half Men’de Charlie Sheen’i Özlediniz mi?

Charlie Sheen’in uslanmaz bir alkolik olması sonucunda Two and A Half Men’den kovulması ile dizinin 9. sezonunda yerine Ashton Kutcher gelmişti. (Ashton’ın performansını henüz izlemediyseniz, 9. sezon, 7 Kasım’da cnbc-e’ de başladı.)

Amerika’da geçtiğimiz Pazartesi günü 9. sezonunun 8. bölümü yayınlanan dizide izleyiciler kadar Alan Harper (Jon Cryer) da Charlie Harper’ı özlemiş olacak ki bir anda -DİKKAT SPOILER- ölmüş abisine dönüşüverdi. Bunu izleyince biz de Charlie Sheen’in Two and A Half Men’de ne kadar önemli bir yeri olduğunu farketmiş olduk. (SPOILER: Ashton Kutcher’ın karakteri Charlie Harper’dan oldukça farklı. Tek benzer diyebileceğimiz özellik yakışıklı olması sonucunda bayanlarla arasının iyi olması. Bunun haricinde Charlie Sheen’i aratmamak için özellikle kadın  izleyicilerin  dikkatini dağıtması için kendisine bol bol yarı çıplak sahneler vermişler)

Charlie Sheen’in Two and A Half Men’e geri dönüşü olmadığından emin olduğumuzdan şimdilik Jon Cryer’ın bu taklidiyle yetiniyoruz.

Yorum Yap

Bİr de bunlar var

Paylaşmak Güzeldİr

About Author

Bir Cevap Yazın

Get Adobe Flash playerPlugin by wpburn.com wordpress themes