Haftasonu Konserleri — 09 Aralık 2011
Bu Haftasonu İçin 5 Konser Önerisi: 9 Aralık 2011

9 Aralık Cuma ve 10 Aralık Cumartesi için konser önerilerimiz şunlar:

1. Brazzaville

Brazzaville’i İstanbul’da daha önce izlemiş olma ihtimaliniz epey yüksek. Kendileri İstanbul’a olan sevgilerini zaten saklamıyorlar ki “In İstanbul” isimli bir albümleri bile var. Brazzaville Cuma akşamı Otto Santral’de. Fazla anlatmaya gerek yok,  yaptıkları müzik bizim adımıza konuşuyor…

Biletler için…

 

2. Alice Gold

Cuma akşamı Indigo’da olacak Alice Gold, İngiliz bir şarkıcı ve söz yazarı. Özellikle son albümü “Seven Rainbows” ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmış. Biraz Amy Winhouse, biraz Adale, biraz Duffy’i anımsatabilir ama kendine özgü bir tarzı olduğunu inkar edemezsiniz.

Biletler için…

 

3. De La Soul

80′lerin Hip Hop günlerine geri dönmek isterseniz Cuma akşamı Ghetto’da De La Soul’u izleyebilirsiniz. 1987′de kurulan grubun yakın geçmişteki en bilinen çalışması Gorillaz ile Feel Good Inc. de yaptığı vokal.

Biletler için…

4. Kosheen

Geçen10 yılınızı bir mağarada geçirmediyseniz, Kosheen’in Hide U şarkısını bilmiyor olmanız imkansız. Şimdi 3. albümü Damage ile turnede olan Kosheen Cumartesi akşamı Club Mute ‘da olacak.

Biletler için…

5. Adam Cohen

İlk solo albümü Kasım ayında İngiltere’de yayınlanan Adam Cohen, Avrupa turnesi kapsamında Cumartesi akşamı İstanbul Live’da olacak. Kendisinin sadece Leonard Cohen’in oğlu olmadığını, dinleyince anlayacaksınız.

Biletler için…

Enhanced by Zemanta

Yorum Yap

Bİr de bunlar var

Paylaşmak Güzeldİr

About Author

Bir Cevap Yazın

Get Adobe Flash playerPlugin by wpburn.com wordpress themes