eğlence moda/alışveriş MÜZİK — 02 Aralık 2011
Victoria’s Secret Melekleri “Moves Like Jagger”a Playback Yaparsa

Bundan aylar aylar önce Maroon 5′ın yeni klibi “Moves Like Jagger”‘ı duyurduğumuz yazımızdan sonra bu şarkıyla ilgili tekrar bir yazı yazacağımız aklımıza gelmemişti. Ama şarkıya Victoria’s Secret Melekleri playback yapınca,  bu videoyu sizinle paylaşmadan edemedik! Anlaşılan bu şarkı yakın zamanda aklımızdan çıkmayacağa benziyor…

9 Kasım’da gerçekleşen, yılın bu zamanının en güzel etkinliği Victoria’s Secret Fashion Show, 29 Kasım’da CBS’ te yayınlandı. Aşağıda izleyeceğiniz Moves Like Jagger’ın en “güzel” versiyonunda, (ki orjinalinde Adam Levine’in muhteşem vücudunu izliyor olmamıza rağmen)  Doutzen Kroes, Adriana Lima, Alessandra Ambrosio, Behati Prinsloo, ve Candice Swanepoel show’un tanıtımı için bir araya gelmiş.

Ayrıca şarkının sahibi ve canlı show’un müzikal konuğu olan Maroon 5′ın solisti Adam Levine’in, meleklerden biri olan Anne V’nin sevgilisi olduğunu hatırlatmadan geçemeyeceğiz. Hatta show esnasında, şarkıyı falan unutup sevgilisini öpmeyi ihmal etmiyor. (Onu kim suçlayabilir ki?)

Enhanced by Zemanta

Yorum Yap

Bİr de bunlar var

Paylaşmak Güzeldİr

About Author

Bir Cevap Yazın

Get Adobe Flash playerPlugin by wpburn.com wordpress themes