güncel olaylar ödüller — 16 Ocak 2012
Meltem Cumbul’un Altın Küre’de Olması Hakkında Düşündüklerimiz

Meltem Cumbul ve Altın Küre’nin aynı cümlede en heyecan verici kullanımı dün akşam ki Ödül Töreni esnasında yaşandı. Bize “en iyi yabancı film” ödülünü vereceği söylenen Meltem Cumbul’u bir anda sahnede “international film star” diye takdim edilirken görünce tarihi bir ana şahitlik ettiğimizi reddetmiyoruz. Kendisine verilen 30 saniyelik sürede, bu törenin uluslararası olduğunu ve 199 ülkede izlendiğini anlattı.

Meltem Cumbul’u en çok konuşanlar hiç şüphesiz biz Türkler’dik.

Ancak en son ekranlarda “Nuri” dizisiyle izlediğimiz Meltem Cumbul’un ne ara takdim edildiği sıfata sahip olduğunu hala anlamakta güçlük çekiyoruz. Sabahtan beri kendisinin imdb profilini inceliyoruz da öyle çok etkileyici bir şeye rastlayamadık. Bu durumda, bu anı yaşamasını mümkün kılan sahip olduğu bağlantıları hemen açıklamasını istiyoruz. Belki biz de iyi birer çocuk olursak bir gün Golden Globe sahnesinde izci selamı çakabiliriz!

Yine de kendisine Atatürk’e referansı ve Türk kadının ihtiyacı olan modern kadın imajını Dünya’ya gösterdiği için teşekkürü borç biliriz. Eğer hala izlemediyseniz aşağıdan bu tarihi anı izleyebilirsiniz.

Radikal’in haberine göre Meltem Cumbul ilgi toplamayı başarmışa benziyor. Ama siz de Meltem Cumbul sahnedeyken mesela Brad Pitt’in aklından geçenleri merak etmiyor musunuz? Biz bile “Ne alaka?” diye düşünürken oradakiler acaba ne düşündüler?

Haa, bir de Meltem Cumbul’un hangi masada oturduğunu merak edenler için yakaladık! Arkadaki Sherlock dizisinden tanıdığımız Benedict Cumberbatch ‘e benziyor. Yanında oturan da David Bowie olabilir ama değildir herhalde…


 

Yorum Yap

Bİr de bunlar var

Paylaşmak Güzeldİr

About Author

Bir Cevap Yazın

Get Adobe Flash playerPlugin by wpburn.com wordpress themes