TV — 09 Şubat 2012
How I Met Your Mother’da Ne Oldu? 7×15 The Burning Beekeeper

Yayınlandığı Tarih: 6 Şubat 2012

Dikkat SPOILER içerebilir! Tavsiyemiz diziyi izledikten sonra okuyup yorumlarınızı paylaşmanızdır!

Bu haftaki bölümle ilgili düşüncelerimi paylaşmadan gelin isterseniz önce bu haftaki How I Met Your Mother’da neler olduğunu hatırlayalım:

-Lily ve Marshall banliyöde yeni taşındıkları evleri için bir parti düzenlediler. (Evet, hala tüm olaylar Lily ve Marshall ve yeni evleri ve bebekleri ile gelişen yeni hayatları etrafında geçiyor!)

-Lily’nin babasının egzantirik tavırları yüzünden partiyi mahvetmesinden endişelendiler ki bu gerçekten oldu.

-Partiyi batıran yalnızca Lily’nin babası değildi. Tam da hamile Lily’nin endişelendiği  gibi her şey (?) ters gitti.

-Barney’nin ne kadar uslanmaz bir çapkın olduğunu tekrar hatırladık. (Bu konuyla ilgili yeni öğrendiğimiz tek şey Barney’nin penisinin cinsiyetinin kadın olmasıydı ki itiraf etmek gerekirse burada yaşanan diolog gerçekten komikti.)

-Ted ve Robin’in pek de umurumuzda olmayan yeni karakter özelliklerini öğrendik. (Öğrendik ki Ted kendini haksızlıklara karşı pek savunamıyormuş, Robin ise yabancılara karşı çok acımasızmış.)

Sonuç olarak 2 hafta aradan sonra How I Met Your Mother son haftalardaki tek düze ve hiç heycansız bölümlerinden biri  ile tekrar ekrandaydı. Zaten yazarlar da bu bölüme konu olan olayların ne kadar sıradan olduğunu farketmiş olacaklar ki, bu berbat bölüme değişik bir plot ile renk katmaya çalışmışlardı.

Evet, bu haftaki bölümü 3 farklı parçada izledik. Tamamı Lily ve Marshall’ın yeni ev partisinde geçen bölümde, partide ters giden tüm olaylar evin 3 farklı odasında 5′er dakikalık parçalar olarak anlatıldı.  Bu hikayelerden en tatmin edicisi, hiç şüphesiz ilk hikaye sonucu ortaya çıkan tüm soruların açıklığa kavuştuğu 3. mutfak hikayesiydi. Bu hikayeyi de izleyince bu bölümün tüm amacı olan ateş almış arıcının neden ateş aldığını ve kim olduğunu öğrenmiş olduk.

Ama bu resimdeki yanan adamın Marshall’ın patronu olduğunu öğrendik de ne oldu, ne olacak, hala bekliyoruz.

Kısaca bu haftaki bölüm bana Digitürk’de zap yaparken rastladığım ve vakit geçirmek için izlediğim 2. sınıf bir sit-com’dan farklı bir zevk vermedi.

Önümüzdeki hafta Sevgililer Günü olması sebebiyle yayınlanacak bölümle ilgili  büyük beklentilerim var.

Yorum Yap

Bİr de bunlar var

Paylaşmak Güzeldİr

About Author

Bir Cevap Yazın

Get Adobe Flash playerPlugin by wpburn.com wordpress themes